محصولات
تابع
امکانات
1. کالیبر تمیز کردن: 100-500 میلی متر.
2. برس نایلون: کانال را بدون آسیب رساندن به مجرا تمیز کنید.
3. چرخش سر برس: چرخش معکوس و حمل و نقل، با سرعت قابل تنظیم مداوم.
4. حالت کار: سوئیچ پایی کنترل کار متناوب و کار مداوم.
5. حرکت سر برس: سر برس با بلند کردن ماشین متحرک ثابت می شود. می تواند ارتفاع شفت را تنظیم کند و در عین حال مقاومت حرکتی را کاهش دهد.
6. براکت شفت انعطاف پذیر: دستگاه اصلی مجهز به براکت شفت انعطاف پذیر برای ذخیره سازی و حمل و نقل روزانه آسان است.
7. چرخ همه جهته: جابجایی آسان به اینجا و آنجا.
دستگاه شستشوی هود و مجرای آشپزخانه که به طور ویژه برای مجاری دود آشپزخانه در رستوران ها، هتل ها ساخته شده است، دارای یک برس و اسپری پاک کن ابتکاری به طور همزمان است که دارای قابلیت ضدعفونی و تمیز کردن کارآمد است. ماده تمیز کننده لکه روغن، آب گرم، برس زدن، سه روش تمیز کردن با هم کار می کنند، اثر عالی.
مشخصات
برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-8001 |
| نام | دستگاه شستشوی هود و مجرای آشپزخانه |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 1500W |
| جاری | 5A |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه، بدون پله قابل تنظیم |
| شلنگ | 22mm*15m (قابل سفارشی سازی) |
| محدوده کانال قابل اجرا | 100-800 میلی متر |
| وزن | 93 کیلوگرم |
| اندازه | 1000*580*1000 میلی متر |
| بسته | بسته استاندارد صادراتی |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1 عدد شیلنگ: 1 عدد برس: 300/400/500/600 میلی متر، 1 عدد برای هر اندازه پمپ مکش: 1 عدد لوله آب: 20 متر * 1 عدد |
عکس محصول


خدمات ما
1. گارانتی: یک سال برای دستگاه اصلی، به استثنای قطعات به راحتی پوشیده می شود. در این مدت، در صورت آسیب یا خرابی، برای تعویض قطعات یدکی آزادانه تعمیر می کنیم، در حالی که خریدار باید حمل و نقل خارج از کشور را تحمل کند.
2. قطعات یدکی: اکثر قطعات یدکی ما با استانداردهای بین المللی سازگار است. در حالی که، ما قطعات یدکی را در تمام طول سال با قیمت تمام شده برای مشتریان قبلی خود ارائه می دهیم.
3. عملیات و تعمیر و نگهداری: ما کتابچه راهنمای عملیات دقیق را به شما ارائه می دهیم، تا اطمینان حاصل کنیم که می توانید از آن به طور کامل استفاده کنید.
4. خدمات آنلاین: سؤال شما در 24 ساعت در روزهای کاری، 48 ساعت در تعطیلات پاسخ داده می شود.
تگ های محبوب: دستگاه شوینده هود و کانال آشپزخانه چین کارخانه قیمت ارزان لیفا روتوبراش Teinnova گودوی
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست


