محصولات

تابع
ویژگی
موتور با قدرت بالا
موتور 1500w با قدرت بالا، که دارای قدرت قوی و تمیز کردن موثر برای گریس است.
چرخش رو به جلو و معکوس
می تواند چربی را به سرعت و به طور کامل تمیز کند، میزان چربی زدایی به بیش از 90 درصد می رسد.
سرعت برس قابل تنظیم است
سرعت Burshi برای تجهیزات تمیز کردن چربی آشپزخانه KT 0-1400دور در دقیقه قابل تنظیم است.
روغن آشپزخانه را کف کنید
KT-8001 میتواند با فوم مولد KT-8050 برای تمیز کردن مجاری چربی با چربیزدایی فوم کار کند.
حالت های چندگانه عملکرد
مسواک زدن با سرعت بالا، تمیز کردن مواد شیمیایی، تمیز کردن آب گرم برای تجهیزات تمیز کردن چربی آشپزخانه KT{0}}.
مشخصات
برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-8001 |
| نام | تجهیزات تمیز کردن روغن آشپزخانه KT-8001 |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 1500W |
| جاری | 5A |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه، بدون پله قابل تنظیم |
| شلنگ | 22mm*15m (قابل سفارشی سازی) |
| محدوده کانال قابل اجرا | 100-800 میلی متر |
| وزن | 93 کیلوگرم |
| اندازه | 1000*580*1000 میلی متر |
| بسته | بسته استاندارد صادراتی |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1 عدد شیلنگ: 1 عدد برس: 300/400/500/600 میلی متر، 1 عدد برای هر اندازه پمپ مکش: 1 عدد لوله آب: 20 متر * 1 عدد |
عکس محصول


خدمات ما
ما تامین کننده قدرتمندی برای ماشین آلات تمیز کردن هستیم و محصولات ما دارای گواهینامه CE هستند.
زمان تحویل بسته به مدل محصول و مقدار سفارش 1 - 7 روز است.
تحویل: در بندر یا درب به در
گارانتی: یک سال
Anhui Kuaitong همیشه به عنوان راهنما به خواسته های مشتری پایبند است، تقریباً همه مشتریان با محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش خوب خود از آن استقبال کردند.
لطفا ما را دنبال کنید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!
تگ های محبوب: kt-8001 تجهیزات تمیز کردن چربی آشپزخانه، چین، کارخانه، قیمت، ارزان، لیفا، روتوبرس، Teinnova، Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست
