محصولات
تجهیزات تمیز کردن مبدل حرارتی
تجهیزات تمیز کردن مبدل حرارتی
مدل: KT-202
قیمت: $950-1200 دلار
تابع
1. پارامتر محصول
| برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-202 |
| نام | تجهیزات تمیز کردن مبدل حرارتی |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 375W |
| سرعت برس | 0-1400r/min، قابل تنظیم بدون پله |
| شفت انعطاف پذیر | 6/8/10/12mm*7.6m (قابل سفارشی سازی) |
| وزن | 27.5 کیلوگرم |
| اندازه | 400*225*405 میلی متر |
| بسته | بسته استاندارد صادراتی |
| قطر لوله قابل اجرا | 6.35-25.4 میلی متر |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1 عدد شفت انعطاف پذیر: 7.6 متر * 2 عدد برس: 10 عدد لوله آب: 20 متر * 1 عدد سوئیچ پا: 1 عدد |
| مزایای | 1. خطوط کنترل دوگانه با یک خط یدکی 2. طراحی چرخ برای قابل حمل 3. آب به طور مستقیم روی شفت ورودی است تا از واحد اصلی در برابر آب محافظت کند 4. چرخش مثبت و منفی 5. مسواک زدن با جت آب 6. سوئیچ پا |


2. توضیحات محصول
تجهیزات مستعد رسوب مانند کندانسور، کولر، اواپراتور، مبدل حرارتی برای تمیز کردن بهتر هستند.
سرعت سر برس تا 900 دور در دقیقه، در همان زمان، تزریق آب از شفت انعطاف پذیر که به راحتی لوله های تجهیزات تمیز کردن مبدل حرارتی را تمیز می کند.
مزایا
تجهیزات تمیز کردن مبدل حرارتی KT-202:
خدمات ما
1. گارانتی: یک سال گارانتی
2. قطعات یدکی: ما قطعات یدکی را در تمام طول سال با قیمت تمام شده برای مشتریان سابق خود ارائه می دهیم.
3. عملیات و تعمیر و نگهداری: ما کتابچه راهنمای عملیات دقیق را به شما ارائه می دهیم، تا اطمینان حاصل کنیم که می توانید از آن به طور کامل استفاده کنید.
4. خدمات آنلاین: سؤال شما در 24 ساعت در روزهای کاری، 48 ساعت در تعطیلات پاسخ داده می شود.
تگ های محبوب: تجهیزات تمیز کردن مبدل حرارتی، چین، کارخانه، قیمت، ارزان، لیفا، روتوبراش، Teinnova، Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست


