محصولات
تابع
توضیحات محصول
دستگاه تمیز کردن اگزوز آشپزخانه KT{0}} از مسواک زدن، تمیز کردن عامل، تمیز کردن آب گرم پشتیبانی می کند. توانایی کاهش قوی و کارآمد است.
دستگاه تمیز کردن اگزوز آشپزخانه KT{0}} را می توان با برس نایلونی یا برس سیمی متصل کرد. سرعت برس تنظیم بدون پله است و از چرخش به جلو و عقب پشتیبانی می کند.
مزایا
1. سرعت برس است0-1400دور در دقیقهبدون پله قابل تنظیم
2. محدوده کانال قابل اجرا است100 ~ 800 میلی متر.
3. 15 مترشفت انعطاف پذیر، و می تواند سفارشی شود30 متر.
4. مجهز به برس سیمی برایگریس سنگینتمیز کردن کانال
5. چرخش رو به جلو و معکوس، می تواند هر گوشه مجاری را تمیز کند.
6. قابل اجرا برایمجاری گرد و مستطیلی، مجرای افقی و عمودیهمه
7. دستگاه را می توان با قوی استفاده کردعامل قلیایی و آب گرم.
8. آب به طور مستقیم روی شفت انعطاف پذیر برای محافظت از واحد اصلی وارد می شود.
9. مجهز به پمپ مکش برای مکش شیمیایی / عامل / آب به دستگاه.
برگه داده
| شماره مدل | KT-8001 |
| نام | دستگاه شستشوی اگزوز آشپزخانه |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 1500W |
| فعلی | 5A |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه، بدون پله قابل تنظیم |
| شفت انعطاف پذیر | 22 میلی متر * 15 متر (می توان آن را به حداکثر 30 متر سفارشی کرد) |
| محدوده کانال قابل اجرا | 100-800 میلی متر |
| وزن | 93 کیلوگرم |
| اندازه | 1000*580*1000 میلی متر |
| بسته | جعبه چوبی صادراتی |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی 1 عدد شفت انعطاف پذیر، 1 عدد * 15 متر؛ پمپ مکش 1 عدد; برس 4 عدد: 300/400/500/600 میلی متر، 1 عدد برای هر اندازه؛ لوله آب 1pc*20m; سوئیچ پا، 1 عدد |
عکس محصول



سوالات متداول
Q1: آیا شما شرکت تجاری یا سازنده هستید؟
A: ما تولید کننده حرفه ای هستیم. تمام ماشین های ما در کارگاه خودمان طراحی و تولید می شوند. و ما محصولات خود را مستقیماً با مشتریان خود مبادله می کنیم.
Q2: آیا می توانید OEM را انجام دهید؟
A: بله، OEM قابل قبول است.
Q3: شرکت شما چند نوع مختلف محصول تولید می کند؟
پاسخ: اکنون ما عمدتاً انواع دستگاه های تمیز کننده مجرای هوا، دستگاه های تمیز کننده اگزوز آشپزخانه، پاک کننده های لوله و غیره را تولید می کنیم.
Q4: چه زمانی می توانم قیمت را دریافت کنم؟
A: معمولا ما ظرف 8 ساعت پس از دریافت درخواست شما نقل قول می کنیم.
Q5: MOQ شما چیست؟
A: ما MOQ نداریم، حتی یک واحد برای فروش خوب است.
Q6: زمان تحویل شما چقدر است؟
A: زمان تحویل عمومی در عرض یک هفته است. اکثر ماشین های ما در انبار موجود است.
Q7: مدت پرداخت شما چیست؟
A: T/T، کارت اعتباری، وسترن یونیون، پی پال و غیره
Q8: کدام گواهی را دارید؟
A: CE، گواهینامه های ISO.
Q9: مال شما چیست؟rمتر از تحویل؟
A: ما EXW، CFR، CIF، DDP، DDU و غیره را ارائه می دهیم.
Q10: کدام راه حمل و نقل را می توانید ارائه دهید؟
A: ما می توانیم حمل و نقل را از طریق دریا، هوا و اکسپرس ارائه دهیم.
Q11: خدمات پس از فروش شما چیست؟
A: دوره ضمانت کیفیت ما یک سال است.
محصولات مرتبط

تگ های محبوب: دستگاه تمیز کننده اگزوز آشپزخانه چین کارخانه قیمت ارزان لیفا روتوبراش Teinnova Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست



