محصولات
دستگاه تمیز کننده کانال چربی برای تمیز کردن سیستم اگزوز آشپزخانه
مدل: KT-8001
قیمت: $2350- $2500
تابع
دستگاه تمیزکننده مجرای گریس KT{0}} برای تمیز کردن سیستم اگزوز آشپزخانه، که به طور ویژه برای کانالهای گریس آشپزخانه در رستورانها و هتلها ساخته شده است، مجهز به یک برس نایلونی/سیمی نوآورانه و اسپری شیمیایی/عامل/آب همزمان، که قابلیت پاکسازی کارآمد مجاری روغنی را دارد.
مسواک زدن شیمیایی، مسواک زدن با آب داغ یا برس زدن با اسپری آب، این 3 روش تمیز کردن یک اثر تمیز کنندگی عالی ایجاد می کنند.
برس ها دارای برس های سیمی و برس های نایلونی برای گزینه شما هستند. سرعت قلم مو 0-1400rpm است. محدوده کانال قابل اجرا 100 میلی متر-800 میلی متر است.
KT{0}} دستگاه تمیزکننده مجرای گریس برای تمیز کردن سیستم اگزوز آشپزخانه میتواند با تولید کننده فوم KT-8050 همکاری کند تا اثرات تمیز کردن بهتری داشته باشد.
مشخصات
| برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-8001 |
| نام | دستگاه تمیز کننده کانال چربی برای تمیز کردن سیستم اگزوز آشپزخانه |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 1500W |
| جاری | 5A |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه، بدون پله قابل تنظیم |
| شلنگ | 22 میلی متر * 15 متر (قابل سفارشی سازی) |
| محدوده کانال قابل اجرا | 100-800 میلی متر |
| وزن | 93 کیلوگرم |
| اندازه | 1000*580*1000 میلی متر |
| بسته | بسته استاندارد صادراتی |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1 عدد شیلنگ: 1 عدد برس: 300/400/500/600 میلی متر، 1 عدد برای هر اندازه پمپ مکش: 1 عدد لوله آب: 20 متر * 1 عدد |
عکس محصول


سوالات متداول
س: خدمات حمل و نقل شما چیست؟
A: ما می توانیم خدماتی را برای رزرو کشتی، تجمیع کالا، اظهارنامه گمرکی، تهیه اسناد حمل و نقل و تحویل فله در بندر حمل و نقل ارائه دهیم.
س: مال شما چیست؟rمتر از تحویل؟
A: مدت تحویل معمولی ما FOB Xiamen است. ما همچنین EXW، CFR، CIF، DDP، DDU و غیره را میپذیریم. هزینههای حمل و نقل را به شما پیشنهاد میکنیم و شما میتوانید راحتترین و مؤثرترین را برای شما انتخاب کنید.
س: کدام راه حمل و نقل را می توانید ارائه دهید؟
A: ما می توانیم حمل و نقل را از طریق دریا، هوا و اکسپرس ارائه دهیم.
س: خدمات پس از فروش شما چیست؟
A: دوره ضمانت کیفیت ما یک سال است. هر مشکل کیفی برای رضایت مشتری حل خواهد شد.
تگ های محبوب: دستگاه تمیز کننده مجرای چربی برای تمیز کردن سیستم اگزوز آشپزخانه، چین، کارخانه، قیمت، ارزان، لیفا، روتوبراش، Teinnova، Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست



