محصولات
دستگاه شستشوی کانال آشپزخانه
1. قیمت: $2280- $2350
2. قدرت: 1500 وات
3.سرعت قلم مو:1-1400 قابل تنظیم است
4. زنگ کانال: Φ100-Φ800
5. عملکرد: مسواک زدن با سرعت بالا، تمیز کردن عامل، تمیز کردن آب گرم، می تواند با دستگاه فوم کار کند و تمیز کننده را تمیز کند.
تابع
KT٪ 7b٪ 7b0٪ 7d٪ 7d
دستگاه تمیز کننده مجرای آشپزخانه برای حذف چربی از مجرای هوا طراحی شده است. این یک دستگاه کاربردی با برس زدن با سرعت بالا، تمیز کردن عامل، تمیز کردن آب گرم، قابلیت چربی زدایی قوی است، دارای محبت موثر است. این می تواند با برس نایلون، برس سیمی جلو و برس برس متصل شود.
برای از بین بردن چربی و سایر بقایای انباشته شده در سیستم اگزوز تجهیزات پخت و پز عالی است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که تمیز کردن کارآمد و کامل را تضمین می کند و اطمینان می دهد که کیفیت هوا در آشپزخانه ایمن، سالم و تمیز است. دستگاه تمیزکننده کانال با ویژگیهای پیشرفتهاش، استفاده آسان و قابل اعتماد است و آن را به انتخابی ایدهآل برای صاحبان آشپزخانه و حرفهایهایی تبدیل میکند که به تجهیزات تمیز کردن با کیفیت بالا نیاز دارند.
ویژگی های تولید
| موتور قدرتمند | 1500W قدرت بالا، تمیز کردن موثر برای گریس |
| چرخش رو به جلو و معکوس | گریس را به سرعت و به طور کامل تمیز کنید. |
| سرعت برس قابل تنظیم است | 0-1400دور در دقیقه قابل تنظیم، قابل استفاده برای مجرای مختلف |
| تمیز کردن فوم | کار با فوم مولد، تاثیر موثری داشته باشد |
| تابع | مسواک زدن با سرعت بالا، تمیز کردن عامل و تمیز کردن آب گرم |
پارامتر تولید
| ولتاژ | 220 ولت / 50 هرتز |
| منبع تغذیه | 1500W |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه (قابل تنظیم) |
| قطر مجرای قابل اجرا | 100-800 میلی متر |
| جریان الکتریسیته | 10A |
| لوله آب | 20M (استاندارد) |
| وزن واحد اصلی | 93 کیلوگرم |
| ابعاد واحد اصلی | 1000 میلیمتر * 580 میلیمتر * 1000 میلیمتر |
| تابع | تمیز کردن برس سیمی برای گریس سنگین، با تولید کننده فوم کار کنید |

لوازم جانبی استاندارد:
01. برس، 02. کلید پا، 03. لوله آب، 04. پمپ مکش، 05. شفت
مقایسه اثر پاک کنندگی

فرقی نمیکند رستوران، هتل یا هر مرکز آشپزی دیگری را اداره کنید، دستگاه تمیزکننده مجرای آشپزخانه میتواند به شما کمک کند محیطی تمیز و ایمن را برای کارکنان و مشتریان خود حفظ کنید.

سوالات متداول
1. چرا ما را انتخاب کنید؟
ما کارخانه ای هستیم که قیمت های رقابتی خدمات حرفه ای و کمک فن آوری را ارائه می دهیم.
2. مدت ضمانت محصول ما چقدر است؟
معمولاً ما یک 1-سال ضمانت ارائه می دهیم.
3. زمان هدایت شما چقدر است؟
ما موجودی آماده داریم
تگ های محبوب: دستگاه تمیز کننده کانال آشپزخانه چین کارخانه قیمت ارزان لیفا روتوبراش Teinnova Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست



