محصولات
تجهیزات تمیز کردن مجرای هوا برای تمیز کردن تهویه
دستگاه تمیز کردن کانال KT{0}} با جاروبرقی
دوربین برای گزینه
قیمت:2350-2900 دلار
تابع
تجهیزات تمیز کردن مجرای هوا برای تمیز کردن تهویه
تجهیزات تمیز کردن مجرای هوا برای تمیز کردن تهویه مخصوصاً برای تمیز کردن کانال هوا استفاده می شود. این واحد همه کاره با قابلیت جاروبرقی 2000 متر مکعب در ساعت، دوربین و مسواک زدن است. می تواند مجاری گرد، مستطیلی، عمودی و افقی را به درستی تمیز کند.
مشخصات
| برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-836 |
| نام | تجهیزات تمیز کردن مجرای هوا برای تمیز کردن تهویه |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 2800W |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه، بدون پله قابل تنظیم |
| قابلیت مکش | 2000m³/h |
| دوربین | دوربین HD، صفحه نمایش 10 اینچی HD LCD |
| شلنگ | 50mm*15m (قابل سفارشی سازی) |
| سبک | چراغ جلو LED |
| کانال قابل اجرا | عمودی، افقی، گرد، مستطیل شکل |
| محدوده کانال قابل اجرا | 100-800 میلی متر |
| محدوده داکت ساکشن | 100-500 میلی متر |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| اندازه واحد اصلی | 460*402*762 میلی متر |
| بسته | کیس چوبی صادراتی |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1 عدد شیلنگ: 15 متر * 1 عدد برس: 300/400/500/600 میلی متر، 1 عدد برای هر اندازه |
عکس محصول



چرا ما
△ ما گواهینامه CE را دریافت کرده ایم.
△ محصولات ما حداقل 1 سال گارانتی دارند.
△ ما یک تیم QC 10 نفره برای بررسی و تضمین کیفیت داریم.
△ مشتریان ما در سراسر جهان پوشش می دهند.
△ ما می توانیم زمان تحویل کوتاهی را قول دهیم.
△ ما در تجارت بین المللی بسیار حرفه ای هستیم، با تمام قوانین آن آشنا هستیم
تجارت بین المللی
تگ های محبوب: تجهیزات تمیز کردن مجرای هوا تمیز کننده تهویه، چین، کارخانه، قیمت، ارزان، لیفا، روتوبراش، Teinnova، Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست



