محصولات
دستگاه گرد و غبار برای تمیز کردن مجرای AC وکیوم
دستگاه هوای منفی
حجم هوا 4000 متر مکعب در ساعت
قیمت: $2200- $2300
مدل: KT-916
تابع
KT{0}} Dust Extractor for Vacuum Ac Cleaning برای تمیز کردن کانال طراحی شده است این مشکل را که دسترسی دستی به فضای مجرای باریک کامل نیست را کاملاً حل می کند. تجهیزات نظافت عمومی قدرت پایینی دارند، در برابر محیط های گرد و غبار درمانده هستند و نمی توانند گوشه مرده را تمیز کنند.
غبارگیر KT{0}} برای تمیز کردن مجرای Ac Vacuum برای تمیز کردن مجرای هوای انشعاب کوچک گرد، مستطیلی، افقی و عمودی غیر قابل انفجار و غیر روغنی با قابلیت مکش 4000 متر مکعب در ساعت (2350CFM) استفاده می شود.
مشخصات
| برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT٪ 7b٪ 7b0٪ 7d٪ 7d |
| نام | دستگاه گرد و غبار برای تمیز کردن مجرای Ac Vacuum |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 2200W |
| قابلیت مکش | 4000 متر مکعب در ساعت (2350 CFM) |
| فاصله مکش | 50 متر |
| شلنگ مکش | 80 میلیمتر * 5 متر |
| اندازه مجرای قابل اجرا | 0-500 میلی متر |
| ارتفاع سقف قابل اجرا | 2.6-3.5m |
| وزن | 88 کیلوگرم |
| اندازه | 590 * 660 * 1025 میلیمتر |
| بسته | بسته استاندارد صادراتی |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1pc; شیلنگ: 1 عدد براکت و صفحه 1 مجموعه; کیسه گرد و غبار 3 عدد |
عکس محصول


در مورد این مورد
- با قابلیت مکش 4000 متر مکعب در ساعت (2350CFM).
- موتور قدرتمند 2200 واتی 2350 CFM جریان هوا را برای حداکثر مکش ارائه می دهد.
- Power Tool Actuation عملیات روشن/خاموش شدن جاروبرقی را با ابزار برقی کنترل می کند.
- طراحی چرخ جهانی برای حمل و نقل آسان
- کانکتور شیلنگ جهانی یک اتصال قوی با قابلیت چرخش فراهم می کند.
- چرخ ها و چرخ های سنگین دوام محل کار را فراهم می کنند.
تگ های محبوب: دستگاه گرد و غبار برای تمیز کردن مجرای جریان متناوب، چین، کارخانه، قیمت، ارزان، لیفا، روتوبراش، Teinnova، Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست




