محصولات
مجرای تمیز کردن ربات HVAC
1. قابل اجرا برای مجرای ac 250-800mm
2. ربات در حال اجرا سرعت 0.3m /s
3. تمیز کردن با 2800W قدرت بزرگ
4. سرعت قلم مو 500rpm
5.توانایی مکش 1180CFM (2000m
6. شفت 15m
7. دوربین HD و ذخیره سازی ویدئو
8. قیمت: $4500-$3800
تابع
KT - 976 Ductwork تمیز کردن ربات HVAC
مزایای:
1. معمولا مجرای تهویه سفارشی, با عرض های مختلف و ارتفاع. روبات های ما می توانند م مجرای با عرض بیش از 350 میلی متر و ارتفاع 250 تا 800 میلی متر را تمیز کنند که بیشتر طرح های م مجرای بازار را برآورده می کند. در عین حال ما ارائه خدمات سفارشی اگر اندازه لوله خود را فراتر از این محدوده است.
2. سر و پایین ربات مجهز به تمیز کردن برس. بازوی روباتیک را می توان خودسرانه بالا و پایین کرد. جهت پیاده روی ربات را می توان در هر زمان تنظیم کرد. به راحتی می تواند از آرنج عبور کند و داخل لوله را ۳۶۰ درجه تمیز کند.
3. پورت مکش و قلم مو کار در همان زمان، مکیدن در حالی که جارو، قدرت مکش می رسد 1180cfm، و اثر تمیز کردن در یک موقعیت پیشرو در همان محصولات است.
4. سر نور روشن و دوربین با کیفیت بالا را به اثر تمیز کردن به وضوح قابل مشاهده, و محتوای دوربین را می توان دانلود و ذخیره شده در هر زمان, به طوری که کار و پذیرش می تواند به راحتی تکمیل.

چرا م مجرای تهویه مطبوع تمیز؟
تحقیقات نشان می دهد که گرد و غبار در خانواده های عادی می تواند نزدیک به چهل پوند در سال تولید کند، مراکز خرید، کارخانه ها، بیمارستان ها و مکان های دیگر برای جمع آوری گرد و غبار تنها بیشتر خواهد بود، لوله تهویه ممکن است باگ های مرده گرد و غبار، گرده، یا دیگر آلودگی مواد باشد، آب وجود دارد، امکان میکروارگانیسم ها، مانند رشد قالب افزایش خواهد یافت، رشد اسپور ممکن است به فضای زندگی آزاد شود. در پی شیوع COVID-19، نگرانی در مورد پاکیزگی م مجرای تهویه افزایش یافته است، چرا که باکتری های عفونی در تمام فضاها با سیستم های تهویه ای که از گردش باد استفاده می کنند، گردش می کنند. م مجرای هوای ناپاک به این معنی است که بیشتر آلاینده ها همچنان در هوا به گردش در میآیند و تهدید بزرگی برای سلامت انسان به حساب میآیند.
لیست بسته بندی:
| واحد اصلی | 1pc |
| ربات | 1pc |
| شلنگ | 15m*1pc |
| قلم مو | 300/400/500/600mm, 1pc برای هر اندازه و یا اندازه سفارشی |
سوالات متداول:
Q1. ميتونيم يه سفارش نمونه بسازيم؟ موک؟
A: Yes, 1 pcs.
Q2. زمان تحويل چي؟
A: 3-5 روز کاری پس از قرار دادن نمونه، و 10-30 روز برای تولید انبوه طول می کشد.
س3: مدت گارانتی محصول چگونه است؟
A: بله، ما 1 سال گارانتی برای محصولات ما فراهم می کند.
س4: آیا پشتیبانی فنی ارائه می دهید؟
ب: بله، شرکت ما دارای بخش فنی و بخش مهندسی است. ما می توانیم شما را در مورد مسائل نیاز به توجه در استفاده از ماشین و عملیات عملی توصیه
| نام محصول | AC مجرای تمیز کردن ربات |
| مدل نه . | کی دی-۹۷۶ |
| قدرت | 2800w |
| ولتاژ | 220-240v/110v/120v گزینه |
| فرکانس | 50HZ/60HZ |
| سرعت قلم مو | 500rpm بی گام قابل تنظیم |
| شلنگ | 15m |
| محدوده مجرای قابل اجرا | 250-800mm |
| توانایی مکش | 1180CFM (2000m/ h) |
| دوربین | HD |
| ربات در حال اجرا سرعت | 0.3m/s |
تگ های محبوب: ductwork تمیز کردن ربات hvac ، چین ، کارخانه ، قیمت ، ارزان ، lifa ، rotobrush ، Teinnova ، goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست



