محصولات
تابع
1. پارامتر محصول
| برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-926 |
| نام | ابزار برس تمیز کننده مجرای دریچه خشک کن |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 550W |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه، بدون پله قابل تنظیم |
| شلنگ | 16mm*15m (قابل سفارشی سازی) |
| محدوده کانال قابل اجرا | 50-800 میلی متر |
| جاری | 7A |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| اندازه | 440*240*320mm |
| بسته | بسته استاندارد صادراتی |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1 عدد شیلنگ: 1 عدد برس: 300/400/500/600 میلی متر، 1 عدد برای هر اندازه |




2. توضیحات محصول
ابزار برس تمیز کننده مجرای هواکش خشک کن برای تمیز کردن گرد و غبار در کانال های هوای کولر مرکزی، آسیاب آرد، کارخانه شیمیایی و سایر کانال ها مناسب است. برس تمیز کننده Dryer Vent Duct Cleaning Brush Tool با سرعت بالایی می چرخد تا گرد و غبار داخل کانال ها را تمیز کند.
مزایای محصول:
تمیز کردن مجاری راس / افقی / گرد / مستطیلی همه.
0-1400سرعت برس دور در دقیقه قابل تنظیم است.
سرعت تمیز کردن بالا در حداکثر 1400 دور در دقیقه.
مناسب برای انواع تمیز کردن کانال
فاصله تمیز کردن طولانی می تواند 30 متر را در یک زمان تمیز کند.
50-800 میلی متر، به طور گسترده قابل اجرا است.
سوالات متداول
س: آیا می توانید بسته بندی ما را انجام دهید؟
پاسخ: بله، شما فقط طرح بسته را ارائه می دهید و ما آنچه را که می خواهید تولید می کنیم. ما همچنین یک طراح حرفه ای داریم که می تواند به شما در انجام طراحی بسته بندی کمک کند.
س: شرکت شما چند نوع مختلف محصول تولید می کند؟
پاسخ: اکنون ما عمدتاً انواع دستگاه های تمیز کننده مجرای هوا، دستگاه های تمیز کننده اگزوز آشپزخانه، پاک کننده های لوله و غیره را تولید می کنیم.
س: کدام راه حمل و نقل را می توانید ارائه دهید؟
A: ما می توانیم حمل و نقل را از طریق دریا، هوا و پیک ارائه دهیم.
س: خدمات پس از فروش شما چیست؟
A: دوره ضمانت کیفیت ما یک سال است. هر مشکل کیفی برای رضایت مشتری حل خواهد شد.
تگ های محبوب: ابزار برس تمیز کننده مجرای دریچه خشک کن، چین، کارخانه، قیمت، ارزان، لیفا، روتوبراش، Teinnova، Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست



