محصولات
تجهیزات تمیز کردن کانال هوا با دوربین
نام محصول: تجهیزات تمیز کردن کانال هوا با دوربین
قیمت: $2300-2900 دلار
تابع
1. پارامتر محصول
| برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-836 |
| نام | دستگاه داکت پاک کن و جاروبرقی دوربین دار |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 2800W |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه، بدون پله قابل تنظیم |
| قابلیت مکش | 2000m³/h |
| دوربین | برای گزینه ای با 450 دلار هزینه اضافی |
| شلنگ | 50mm*15m (قابل سفارشی سازی) |
| محدوده کانال قابل اجرا | 100-800 میلی متر |
| محدوده کانال مکش | 100-500 میلی متر |
| وزن | 43.5 کیلوگرم |
| اندازه | 460*402*700 میلی متر |
| بسته | جعبه چوبی صادراتی |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1 عدد شیلنگ: 15 متر * 1 عدد برس: 300/400/500/600 میلی متر، 1 عدد برای هر اندازه |
2. توضیحات محصول
تجهیزات تمیز کردن مجرای هوا با دوربین Anhui Kuaitong KT{0}} یک واحد همه کاره با مسواک زدن، جاروبرقی و سیستم نظارت دوربین است. با 2000 متر مکعب در ساعت در قدرت خلاء، می تواند حتی سنگین ترین گرد و غبار را در سیستم های کانال حذف کند.
1. برس تمیز کننده گرد و توپی، که از تمیز کردن گوشه مرده اطمینان حاصل می کند.
2. دوربین با کیفیت بالا با کارت حافظه SD. برای بازرسی و تمیز کردن بهتر، فیلم ها را می گیرد و به جعبه کنترل منتقل می کند.
4. موتور تمیز کننده با قدرت بالا. می تواند با قدرت تمیز و تمیز کند.
5. سرعت برس قابل تنظیم. شما می توانید آن را با توجه به درخواست خود کنترل کنید.
6. سیستم تمیز کردن فشار منفی. میتوانید جارو کردن و جمعآوری گرد و غبار را همزمان انجام دهید و در زمان صرفهجویی کنید و کارایی را تا حد زیادی بهبود بخشید.
7. دو روش کنترل: کنترل از راه دور و کنترل کابل برای گزینه ها.
تجهیزات تمیز کردن مجرای هوا با دوربین ما مجهز به یک برس شافت انعطاف پذیر و یک موتور قدرتمند است که می تواند به طور موثر گرد و غبار در مجرای هوا را شل کند، گرد و غبار را به سرعت جذب کند و مکش قوی می تواند به اعماق کانال برسد.
3. مزیت:
1. کنترل از راه دور
2. حفاظت شفت انعطاف پذیر، عملکرد حفاظت شافت انعطاف پذیر، شفت نرم گیر کرده در لوله، توقف خودکار شفت انعطاف پذیر
3. موتور با قدرت بالا، می تواند با شفت انعطاف پذیر با قطرهای مختلف، محدوده قطر لوله 50-800 میلی متر استفاده شود
4. شفت انعطاف پذیر با غلاف فولادی. مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، مقاومت در برابر سایش، سختی قوی، می تواند خم شود.
5. محور محرک 65 منگنز فولاد مواد فنر، پیچش قوی، طراحی مارپیچ می تواند خودسرانه خم شود.
6. دویدن در هر دو جهت
7. جاروبرقی دوتایی. قدرت مکش بزرگتر
8. جارو و مکیده در همان زمان، کمتر از 800 میلی متر اثر مستقیم لوله بهتر است.
سوالات متداول
س: مدت تحویل شما چیست؟
A: مدت تحویل معمولی ما FOB شانگهای است. ما همچنین EXW، CFR، CIF، DDP، DDU و غیره را میپذیریم. هزینههای حمل و نقل را به شما پیشنهاد میکنیم و شما میتوانید راحتترین و موثرترین را برای شما انتخاب کنید.
س: کدام راه حمل و نقل را می توانید ارائه دهید؟
A: ما می توانیم حمل و نقل را از طریق دریا، هوا و اکسپرس ارائه دهیم.
س: خدمات پس از فروش شما چیست؟
A: دوره ضمانت کیفیت ما یک سال است. هر مشکل کیفی برای رضایت مشتری حل خواهد شد.
تگ های محبوب: تجهیزات تمیز کننده کانال هوا با دوربین چین کارخانه قیمت ارزان لیفا روتوبراش Teinnova Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست



