محصولات
تابع
1. پارامتر محصول
| برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-302 |
| نام | KT{0}} تجهیزات پاک کننده دیگ بخار |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 1500W |
| سرعت برس | 0-1400دور در دقیقه (قابل تنظیم بدون پله) |
| شفت انعطاف پذیر | 6/8/10/12/16/22*7.6m (قابل سفارشی سازی) |
| وزن | 44 کیلوگرم |
| اندازه | 360*200*175mm; 620*230*350mm |
| بسته | جعبه ی چوبی |
| قطر لوله قابل اجرا | 6. 5-200 میلی متر |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1pc; شفت انعطاف پذیر: 1 عدد. مته آلیاژی: 2 عدد؛ برس: 10 عدد؛ لوله آب: 20 متر * 1 عدد; سوئیچ پا: 1 عدد |
| مزایای | 1. نوع اسپلیت با حجم کم 2. سرعت بدون پله قابل تنظیم است 3. آب به طور مستقیم روی شفت ورودی است تا از واحد اصلی در برابر آب محافظت کند 4. گشتاور قابل تنظیم است 5. لوله های سخت خفه شده را لایروبی کنید 6. مسواک زدن با واتر جتینگ 7. سوئیچ پا |



ویژگی های اصلی:
· گشتاور قابل تنظیم برای محافظت بهتر از شفت های انعطاف پذیر.
1. گشتاورهای مختلف را می توان با توجه به شرایط کاری واقعی تنظیم کرد تا از شفت انعطاف پذیر بهتر محافظت شود.
2. سرعت را می توان برای تجهیزات پاک کننده دیگ KT-302 تنظیم کرد. سرعت 0-1400دور در دقیقه است. سرعت های مختلف را می توان با توجه به تمیز کردن لوله و شرایط گرفتگی تنظیم کرد.
· طراحی اسپلیت، واحد اصلی کوچکتر است، به راحتی وارد فضاهای کوچک می شود.
همه ما می دانیم که نیروگاه ها، کندانسورهای تهویه مطبوع مرکزی، مبدل های حرارتی و بویلرها دارای فضای کوچکی هستند که ورود و تمیز کردن دستی آن دشوار است و کار با آن دشوار است. تجهیزات تمیزکننده دیگ بخار KT{1}} طراحی دوشاخه است، بنابراین میتوانید دستگاه را به راحتی برای تمیز کردن داخل دیگ حمل کنید.
خدمات ما
1. حرفه ای در صادرات به مدت 13 سال.
2. سازنده اصلی.
3. داشتن تیم فنی حرفه ای برای اطمینان از تولید محصولات با کیفیت بالا.
4. سیستم کنترل هزینه ویژه اطمینان از ارائه مطلوب ترین قیمت.
5. تجربه غنی در تمیز کردن تجهیزات.
تگ های محبوب: kt{0}} تجهیزات پاک کننده دیگ بخار، چین، کارخانه، قیمت، ارزان، لیفا، روتوبراش، Teinnova، Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست







