محصولات
لوله شوفاژ صنعتی
1.قیمت:&{1}}4300 دلار
2. قدرت: 3000 وات
3. سرعت قلم مو:0-2800rpm (قابل تنظیم)
4. عملکرد: قدرت بالا برای تمیز کردن لوله های مسدود شده
5.دو شفت با هم کار می کنند، راندمان مضاعف
6. گشتاور قابل تنظیم است.
تابع
KT-206
دستگاه تمیز کننده لوله شوفاژ صنعتی برای انواع تمیز کردن لوله ها قابل استفاده است. محدوده تمیز کردن پیش گرم کن هوا، کندانسورها، کولر گازی و لوله های حرارتی مبدل و سایر لوله های مسدود شده صنعتی را پوشش می دهد.
پارامتر تولید
| لوله شوفاژ صنعتی | |
| ولتاژ | 380 ولت / 50 هرتز |
| منبع تغذیه | 3000W |
| سرعت برس | 0-2800دور در دقیقه (تنظیم) |
| کنترل وزن واحد | 15 کیلوگرم |
| وزن واحد اصلی | 80 کیلوگرم |
| ابعاد واحد کنترل | 450mm*320mm*260mm |
| ابعاد واحد اصلی | 660mm*420mm*400mm |
| قطر لوله قابل اجرا | 6. 35-800 میلی متر |
| عملکرد | می تواند لوله های مسدود شده را تمیز کند |
ویژگی های تولید





بسته بندی و حمل و نقل


گواهینامه ها

تگ های محبوب: لوله شوی شوفاژ صنعتی چین کارخانه قیمت ارزان لیفا روتوبراش Teinnova Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست



