محصولات

تمیزکننده لوله دیگ بخار نوع اسپلیت KT - 302 اقتصادی
آیا از دست و پنجه نرم کردن با لوله های کثیف و گرفتگی دیگ خسته شده اید؟ دیگر نگاه نکنید! تمیزکننده لوله دیگ بخار نوع Split KT-302 ما اینجاست تا تجربه تمیز کردن لوله شما را متحول کند. این پاک کننده که با تکنولوژی پیشرفته و طراحی کاربرپسند مهندسی شده است، انتخاب مناسبی برای طیف وسیعی از کارهای تمیز کردن لوله است.
تابع
توضیحات محصول
پاک کننده لوله دیگ بخار KT-302 می تواند لوله های مسی، لوله های فولادی معمولی، لوله های آهنی، لوله های فولادی ضد زنگ و سایر مواد لوله ها را تمیز کند. این می تواند لوله های مستقیم، لوله های زانویی، مانند لوله های خم S، لوله های خم L، لوله های عمودی، لوله های افقی و غیره را تمیز کند. برای تمیز کردن لوله های دیواره آب، لوله های دیگ بخار، لوله های مبدل حرارتی و سایر لوله ها مناسب است.
مزایای محصول
حفظ انرژی، حفاظت از محیط زیست
* طراحی اسپلیت
* طراحی اندازه جمع و جور
* قابلیت تمیز کردن در دیگ بخار
سرعت برس تنظیم بدون پله است
* تنظیم بدون پله 0-1400 دور در دقیقه
* پاسخگویی به نیازهای انواع شرایط کاری
گشتاور قابل تنظیم است
* عمر مفید شفت انعطاف پذیر را افزایش دهید
* حالت انتقال گشتاور را تغییر دهید
مشخصات
| برگه اطلاعات فنی | |
| شماره مدل | KT-302 |
| نام | تمیز کننده لوله دیگ |
| ولتاژ | 220-240V/110V |
| قدرت | 1500W |
| سرعت برس | 0-1400 دور در دقیقه (قابل تنظیم بدون پله) |
| شفت انعطاف پذیر | 6/8/10/12/16/22*7.6m (قابل سفارشی سازی) |
| وزن | 44 کیلوگرم |
| اندازه | 360*200*175mm; 620*230*350mm |
| بسته | بسته استاندارد صادراتی |
| قطر لوله قابل اجرا | 6.5-200 میلی متر |
| لیست بسته بندی استاندارد | واحد اصلی: 1 عدد شفت انعطاف پذیر: 1 عدد مته آلیاژی: 2 عدد برس: 10 عدد لوله آب: 20 متر * 1 عدد سوئیچ پا: 1 عدد |
تصاویر جزئیات



سوالات متداول
1، آیا از نظر شیمیایی تمیز می شود؟ A: خیر، 100٪ تمیز کردن فیزیکی، بدون آسیب به مجاری.
2، آیا شما سازنده یا شرکت تجاری هستید؟
A: ما تولید کننده هستیم. همه محصولات ما توسط خودمان توسعه می یابند.
3، تحویل چقدر طول می کشد؟
A: ما در همان روز حمل می کنیم، طبق تدارکات، معمولا می تواند در عرض 7-14 روز به جهان برسد.
4، آیا گارانتی و پشتیبانی فنی ارائه می دهید؟
A: ما 1 سال گارانتی، پشتیبانی فنی بدون زمان محدود ارائه می دهیم.
5، آیا می توانیم محصول را سفارشی کنیم؟
A: مطمئنا، ما از سفارشی سازی پروژه استقبال می کنیم، حتی می توانیم محصولات جدید را با توجه به نیازهای شما توسعه دهیم.
تگ های محبوب: kt اقتصادی - 302 لوله پاک کن بویلر نوع اسپلیت، چین، کارخانه، قیمت، ارزان، لیفا، روتوبراش، Teinnova، Goodway
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
ارسال درخواست
